Werder Bremen, Mesut Özil için kararını verdi: 25 milyon Avro'yu veren alır

Daha önce her şart altında Mesut Özil'i tutmak istediklerini açıklayan Bundesliga takımlarından Werder Bremen'in menajeri Klaus Allofs, Özil hakkındaki fikirlerinin değiştiğini açıkladı.

Futbol.net.tr

Werder Bremen'den, Mesut Özil için karar...

Allofs, gazeteye yaptığı açıklamada, "Mesut ile orta ya da uzun vadeli bir sözleşme yapmak istiyoruz. Ancak bu mümkün olmaz ve farklı bir durum ortaya çıkarsa bunu kabullenmemiz lazım" dedi.

Gazetenin haberinde, Werder Bremen'in başka bir takımdan yaklaşık 25 milyon avro transfer ücreti alması durumunda Mesut'un takımdan ayrılmasına izin verebileceği, çünkü Mesut'un 2011 yılında sözleşmesinin sona ermesi durumunda kulübün hiç para alamayacağı belirtildi.

Allofs, daha önce yaptığı açıklamada, Mesut'u hiç bir şart altında bırakmak istemediklerini, sözleşmesinin uzatılması konusunda kendisiyle anlaşmaya varamamaları durumunda bu sonuca katlanacaklarını, sportif başarıların da kendileri için önemli olduğunu söylemişti.

Mesut da, bunun üzerine yaptığı açıklamada, sözleşmesine bağlı kalacağını ve şartlarını yerine getireceğini ifade etmişti.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar