Messi: "Barcelona'nın efsanesi değilim"

Arjantinli yıldız Lionel Messi, kendisini "efsane" olarak görmediğini, Barcelona formasını uzun yıllar giymek istediğini söyledi.

Futbol.net.tr

Messi: "Barcelona'nın efsanesi değilim"

Barcelona'da süper bir sezon geçiren Dünya Kupası'nda beklentileri karşılayamayan Messi, UNICEF'in yardım maçında oynamak için gittiği Panama'da ilginç açıklamalar yaptı.

Barcelona'da uzun yıllar kalmak istediğini söyleyen Arjantinli yıldız, kendisini bu kulübün efsanesi olarak görmediğini ifade etti.

Barca'nın yeni transferi David Villa'ya övgüler yağdıran Messi, "Valencia'da ve İspanya milli takımında neler yapabileceğini gösterdi. Umarım en kısa zamanda birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlarız" dedi.

Messi, Arsenal'den Cesc Fabregas'ın transfer için ise, "buna çok sevinirim. Onunla Barca'nın küçükler takımında birlikte oynamıştık" diye konuştu.

İspanya'nın Dünya Kupası'nda çok iyi oynayarak şampiyonluğa ulaştığını, belirten Arjantinli yıldız, "biz ise daha ileri gitmek istiyorduk ama olmadı. Şimdi baştan başlamalıyız" dedi.

"Messi ve Arkadaşları" UNICEF'in Panama'da organize ettiği yardım maçında Rommel Fernandez  Stadı'nda Dünya Karması'na karşı mücadele edecek.
Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar