Galatasaray, Eren Derdiyok ile görüşmelere başladı

Galatasaray'ın Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapıtığı açıklamada, Eren Derdiyok ile görüşmelerin başlanıldığını söyledi. Kasımpaşa yönetiminden ise bir açıklama gelmedi.

Futbol.net.tr

G.Saray'da Derdiyok sesleri

Galatasaray Sportif A.Ş'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, "Eren Derdiyok'un transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır" ifadesi kullanıldı.

Galatasaray'ın yeni hocası Jan Olde Riekerink, takımı sil baştan meydana getirmek için kollarını sıvadı. Galatasaray'ın başında olan hoca, sistemi baştan aşağı değiştirmeye kararlı. Galatasaray yönetimi ise transfer konusunda seçici ve dikkatli olmaya çalışıyor. Lucas Leiva'yı transfer eden yönetim, bir iddiaya göre Kasımpaşa'nın oyuncusu olan Eren Derdiyok'u transfer etmek istiyor.

RIZA ÇALIMBAY TAKASTAN YANA

Kasımpaşa'nın teknik direktörü olan Rıza Çalımbay, bu transfer için "takas" üzerinden hareket edilmesi düşüncesinde. Çalımbay, Derdiyok'un transferi için Galatasaray'dan, Umut Bulut'u istiyor. Eski öğrencisi olan Ryan Donk'u unutmayan Çalımbay, bu oyuncuyu tekrardan takımında görme isteğinde.

GALATASARAY YÖNETİMİNİN TAKAS OLAYINA KARŞI DURUŞU

Rıza Çalımbay'ın bu isteğini göz ardı etmeyen yönetim, Eren Derdiyok'u almak için; Umut Bulut, Ryan Donk ve 3 milyon Euro'yu gözden çıkarttı. Kasımpaşa yönetiminden ise resmi bir açıklama gelmedi

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...

Yorumlar