Künye

İnternet Sayfası Ünvanı

Futbol.net.tr

Editörler

Haber Merkezi: haber@Futbol.net.tr

Reklam Müracaat

Teklifleriniz için aşağıdaki eposta adresimizle temasa geçiniz.
reklam@Futbol.net.tr

Yazılım

Yerlinet Haber Sistemi

Servis Sağlayıcı

Trdeserver.com İnternet Hizmetleri
Yer Sağlayıcılık Belge Numarası: 2964
Telefon: +90 (216) 398 47 01
Fax: +90 (216) 398 47 01

Faaliyet Konusu

Futbol.net.tr adresindeki bu sayfalar Kurultay Gazetesi'nin yayınını gerçekleştirmektedir. Sayfalarımızda yer alan haberler ve videolar, aksi belirtilmedikçe gazetemiz tarafından hazırlanmaktadır. Yayımlanan köşe yazıları yazarlarına aittir.

Haberlerde ve köşe yazılarındaki yorumlar, Facebook sosyal medya eklentisi üzerinden yapılır; yorum yapan kişiler ve bu yorumlarla ilgili Futbol.net.tr internet sayfasına hiç bir sorumluluk atfedilemez

Gizlilik Polikası

© Copyrigth 2016 Futbol.net.tr tüm hakları saklıdır. Haber, köşe yazısı, röportaj, resim ve video gibi her türlü içeriğinin tüm telifleri hak sahiplerine aittir. Futbol.net.tr sayfalarının tüm içeriği 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu yasa ile korunma altındadır. Kurultay gazetesinden alıntı yapmak isteyenler, alıntı yapılan içeriğin tam adresine bağlantı vermek ve kaynak olarak gazetemizin adının açık şekilde yazılması koşuluyla alıntı yapabilir. .

Yasal Bildirimler

www.Futbol.net.tr adresindeki yayınlarda, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir haber ile kişiliğinin, şirketinin, telif haklarının, eserlerinin veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri sikayet@Futbol.net.tr eposta adresiyle tarafımıza başvuruda bulunabilir. Talep ve şikayetler hukuk danışmanımız tarafından incelendikten sonra ihlal tespiti durumunda gerekli içerik kaldırılır.
 

Facebook sayfamızı beğenin, takipte kalın...